header

Konečně kvíz, hry a galerie

Autor: Awesomness | Datum: 21.1.2012 14:01:31

Protože jsme se dostali ke konci první kapitoly knihy, jsou za námi hry pro začátečníky a trošku přitvrdíme budeme zveřejňovat o chlup složitější lsti z kategorie her pro amatéry, připravili jsme na webu kvíz, ve kterém si jednoduše ověříte míru svých schopností. Jednoduše si otevřeš záložku v horní nabídce (Test schopností) a vyplníte několik málo jednoduchých dotazů. Po vyhodnocení se ti objeví na monitoru Diplom s výsledkem, který je potvrzen samotným Barneym Stinsonem.

Otestuj svoje umění hned!

Skoro nestíháme nahrávat nové hry na Playbook, došlo to tak daleko, že o tomhle víkendu na web přibyly poslední dvě hry z kategorie her pro začátečníky. První velice jednoduchá hra pro odvážné a značně opilé se jmenuje „Kulomet„, druhoá hra ( On nepříjde) je založena na spoustě a spoustě pokusů z nihž málokterý vyjde, jestli budeš trpělivý povede se.

Přečti, vyzkoušej a zaboduj- jednoduše na Playbooku

Protože je nám jasné jaké nestoudné a místy snad až úchylné existence čtou (a píšou) tenhle web, nemůžeme vás všechny ochudit o další galerii. Nový přírůstek čítá dalších šest fotek, upravených speciálně pro vzhled Playbooku. Vlastenecké typy holek dostaneš třeba na hru s názvem „Olympijský sportovec“...

Račte do galerie.


Obrázky:

bvt_obrázekbvt_obrázek

Článek publikován v Playbook   |  Články pouze v rubrice Playbook

Výměna odkazů | bvt@bvt-web.cz
Copyright © 2011 All Rights Reserved.