header

Kdo si hraje nezlobí

Autor: Awesomness | Datum: 21.1.2012 15:00:51

A o víkendu ho nebude bolet hlava po kocovině. No dobře možná bude, ale i tak je to ideální čas, kdy si můžeš vyzkoušet Playbook hry naživo. Máš tolik času, že si dokonce můžeš začít dělat statistiku úspěšných a neúspěšných pokusů, které, jak víš, můžeš porovnat s Barneyho percentuální úspěšností na webu.

První hra není nic pro lidi se silným pocitem viny. Jedná se o titul „Výročí smrti mé manželky“ Tahle hra má vysokou úspěšnost, a však může se taky vymstít a dost krutě. Tento víkend nevyšla jen jedna hra jako obvykle, vyšly hned tři.

Druhá lest tě zavede do nákupního střediska. Vyžaduje trochu šikovnosti a velké množství štěstěny. Jmenuje se Figurína. Tak teď už jen stačí počkat si na nějáký ten výprodej, nahodit přesně padnoucí oblek a vyrazit!

Nakonec, rozhodně ne poslední se ti představuje hra “ Láska na první pohled“ Tahle hra je zajímavá, budeš k tomu potřebovat i parťáka, který zajistí ten osudný a „náhodný“ sled událostí, který dívku přesvědčí, že jste si podobní jako vejce vejci. Nepovede se napokaždé a vyžaduje si tréning, mírně tě limituje fakt, že ji můžeš v jednom baru zkusit jedinkrát za noc.

Tak neváhejte s kliknutím na Playbook!

Článek publikován v Playbook   |  Články pouze v rubrice Playbook

Výměna odkazů | bvt@bvt-web.cz
Copyright © 2011 All Rights Reserved.