header

Playbook v novém

Autor: Awesomness | Datum: 25.1.2012 11:05:23

Po zdárné rekonstrukci webu Adobe secrets se dočkal i Playbook. Dostal nový vzhled a přehlednější uspořádání. Na obou webech pořád průběžně pracujeme a vylepšujeme je. Podívej se na nový vzhled a přečti si nové hry na webu

Playbook česky!

O víkundu sis mohl vyzkoušet jeden, nebo klidně i víc přírůstků z Playbooku naživo, pokud jsi to nestihl, můžeš je nastudovat a vypilovat během nudného a dlouhého pracovního týdne a využít při víkendovém mejdanu. První hrou je velmi procítěný a umělecký „Portrét„, který si žádá delší a složitější přípravu. Nicméně výsledek se dostaví. Taky Barneyho seriálový parťák Ted si zasloužil privilegium emponymní hry s jasným titulem „Ted Mosby“. Jeho hra podle Barneyho propočtů není rozhodně z nejúspěšnějších, ale za pokus určitě stojí. Pro milovníky němých tváří je tu hra „Popleta se štěnětem„, tenhle kousek je ztělesněný úspěch u dam, jen jeden problém se může objevit, a to, když si nebudete vědět rady co se štěnětem po dokončení téhle strategie. Když vyřešíte tohle malé trápení… není co řešit!

Na závěr, né však poslední, je tu ještě důležitá zpráva pro návštěvnice ( správně, předpokládám, že na web chodí také zástupkyně něžného pohlaví v rámci mezipohlavní špionáže za účelem zjistit co na ně zase chystáme, a jak se je snažíme přechcat tentokrát) Součástí našeho webu se totiž stává i kniha Playbook pro holky, není to sice tak obsáhlý soubor lstí, triků a úskoků jakým je původní Playbook, ale zato hry z Playbooku pro holky dosahují daleko, daleko vyšších úspěšností. U téhle knihy můžeme zaručit úspěch!

Nezapomeň se podívat na novinky na našich webech Playbook a Phooshop Secrets!

Článek publikován v Playbook   |  Články pouze v rubrice Playbook

Výměna odkazů | bvt@bvt-web.cz
Copyright © 2011 All Rights Reserved.