header

Bvt web spal, playbook rozhodně ne!

Autor: Awesomness | Datum: 25.1.2012 11:13:25

Dlouho nebyl aktualizovaný tenhle web, je načase shrnout všechny novinky na webu Playbooku. Od dob poslední hry „Návštěvníka kina“ se na Playbooku objevila spousta nových her. Přibylo jich celkem 10. Určitě to nikomu z návštěvníků neuniklo a většina se naučila tuhle stránku obcházet a jít přímo na Playbook, pro ty ostatní je tu shrnující článek.

V případě, že jsi nezaregistrovali nově vydané hry, rozhodně máte co dělat. První novinou je Lorenzo Von Matterhorn, legendární hra, která se objevila i v seriálu a ke které existuje i sada falešných webových stránek, na ty se podrobně podíváme v jiném článku. Jde o spolehlivou klasiku, která si však vyžaduje jistou dávku zručnosti a umu. Výsledek rozhodně stojí za to! Společně s Lorenzem se můžeš dál vydat do oblasti 53, tedy omluvte malé nedopatření do oblasti 69. Tajná a hermeticky uzavřená oblast se skrývá odměna, o které se ti ani nezdálo.

U tajemna álá Akta X ještě zůstaneme u další hry, její titul zní Duch. Vracíš se ze záhrobí a jediná osoba, která tě může spatřit je tvá kořist. Tahle hra ti může přinést jedinečnou satisfakci. Jako vědecký výzkumník se můžeš představit ve hře velice neorginálně nazvané vůči předešlé větě: Vědecký výzkum. Přesvědč nic netušící dívku z baru o tom, že trpí velmi vzácnou duševní chorobou zvanou „Sexuální strádání“, nebyl bys přece tak necitlivý, abys ji nenabídl terapii, která jí zákeřné choroby zbaví…

Pokud se ti z toho návalu her nazatočila hlava, můžeme pokračovat s dalším nášupem. Zahraj si na světového Rockera, basáka skupiny Cheap Trick (Laciný trik), to nepotřebuje další rozebírání, tomu přece nemůže žádná odolat. Pokud se dostaneš do oblastí, kde si myslí, že studená válka pořád probíhá… I pro takovéto příležitosti se v naší databázi něco najde. Lest „Přeběhlý baleťák“. Ruský umělec utíkající před hrozbou komunismu, hledej starostlivé a pečující holky, co tě přijmou s otevřenou náručí a provedou tě novým krajem. Jestli by sis radji zahrál na dětskou hvězdičku sitcomů, nauč se jak na to s Doogie hrou. Znuděný a znechucený všemi těmi penězi a auty, sklony k alkoholismu… Prostě realistický život dřív roztomilých tváří z našich obrazovek .

Aby toho náhodou nebylo málo, jsou tu ještě nejnovější hry. Ještě teplé. Co takhle najmout si au pair ke svému neexistujícímu dítěti, ďábelský plán… Nebo snad ulovit sexy zlatokopku na falešný výherní tiket do loterie? Všechno je možně, když víte jak na to, pokud se něco přiučíte a vyzkoušíte si to, třeba se to povede. Pokud je učení a snaha něčím, co neznáš. Stačí ukázat svoje číslo v národní televizi a čekat až samy holky začnou volat a nabízet se ti. Je to na tobě, možnosti jsou takřka neomezené.

Jen do toho, to vše na webu PLAYBOOK ČESKY!

Článek publikován v Playbook   |  Články pouze v rubrice Playbook

Výměna odkazů | bvt@bvt-web.cz
Copyright © 2011 All Rights Reserved.