header

Naháč je tady!

Autor: Awesomness | Datum: 21.1.2012 13:35:33

Jinými slovy Naked man z devátého dílu čtvrté série seriálu How I met your mother je konečně sepsán a podrobně vysvětlen na webu Playbook česky! Hru vymyslel jistý, řekněme slušně páprda jménem Mitch. Chlap bez práce, chlap kterého jediná starost je, že si jeho levý bek v online fotbalové lize vykloubil rameno a on nemůže na rovněž imaginárním trhu volných hráčů najít adekvátní náhradu, chlap, který vymyslel jednu z nejlegendárnějších a nejoriginálnějších her, které kdy spatřily světlo světa. Navíc Mitch vypracoval ke hře dokonalou a neoblomnou statistiku, ta káže : „Dva ze tří případů jsou úspěšné!“ Úspěšnost je zaručena samotným Mitchem a otestována spousty lidmi, pokud mi nevěříš, podívej se na epizodu s názvem „The Naked man“ (409), sám uvidíš, že hru vyzkoušeli i Ted, Lilly a Barney… A jistě, Robin se stala obětí lsti. Jak je vidět je to zároveň jedna z her vhodná i pro holky, jak dokazuje Lilly, i když ta to měla poměrně zjednodušeno tím, že to zkoušela na Marshalla…

Hru studujte a zkoušejte s pomocí webu Playbook česky.

Jak vidíš na fotce výše, pro úspěch ve hře zvané Naked Man nemusíte mít tělo jako Superman, i když jak vidíš na spodní fotce Barneyho, pózu jako Superman zaujmout klidně můžeš!

Jako bonus pro čtenáře BVT přikládám malý přehled možných póz při použití této strategie, nejprve doporučuju přečíst si hru na webu (výše), a potom se nezapomeň inspirovat tímto miniprůvodcem, aby hra měla opravdový styl a co největší šanci na úspěch!

- Superman - Myslitel - Mr. Proper - Jejda, já tě neviděl - Heisman - Captain Morgan - Burt Raynolds

Článek publikován v Playbook   |  Články pouze v rubrice Playbook

Výměna odkazů | bvt@bvt-web.cz
Copyright © 2011 All Rights Reserved.